Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie PSL kusi mieszkańców Śląska działkami za 1 zł i projektami domów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2018 r. o 16:38 Powrót do artykułu
undefined napisał:
Przepraszam za to, ze glosowalem na PiS. Skrzywdziłem  Polske. Ostatnio powiedzialem tak podczas spowiedzi. Nie uwierzycie co sie stalo. Ksiadz powiedzial ze czuje to samo i zebym sie za niego pomodlil bo popieranie PiS to grzech.
 Bo ten ksiąze ta taki jak i ty , czerwonu bo jeszcze zielony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO spożyciu napisał:
Pewien radny z dobrej zmiany  miał 1,6 w wydychanym jak go pytano czy coś pamieta odpowiedział, że nie
 Tylko popił, nie nakradł. Różnica?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy żeście nam lotnisko w Niedźwiadzie wybudowali!!!!. Oszusty jedne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam za to, ze glosowalem na PiS. Skrzywdziłem Polske. Ostatnio powiedzialem tak podczas spowiedzi. Nie uwierzycie co sie stalo. Ksiadz powiedzial ze czuje to samo i zebym sie za niego pomodlil bo popieranie PiS to grzech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bmnm napisał:: "Tylko popił, nie nakradł. Różnica?" Chyba uderzyłem w nerwa - Przyznaje nie widzę różnicy jedno i drugie jest przestępstwem, tylko nie wiem w którym wydaniu bardziej niebezpieczna bo pijany za kierownicą stanowi śmiertelne zagrożenie jednym słowem może kogoś zabić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkret, to mi sie podoba, brawo i trzymam kciuki, kurde naprawde w koncu cos konkretnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"gazowY przekręt stulecia”,czyli kontrakt gazowy - sprawca ukrywa się na lotnisku pod Lublinem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bank Światowy podnosi prognozy dla polskiej gospodarki" - Czy 500+ finansowane z odzyskanego przestepcom VATu zrujnowało finanse PL? NIEEEE !!! Jest wręcz przeciwnie! BRAWo PIS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kazik Staszewski z Kult: psl to nsjbardziej szkodliwa partia w Polsce
  Byłem zirytowany rządami PO, ale to co się dzieje, nie wskazuje na to, że mamy do czynienia z "dobrą zmianą"  - Kazik i PISuarach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Bmnm napisał:: "Tylko popił, nie nakradł. Różnica?" Chyba uderzyłem w nerwa - Przyznaje nie widzę różnicy jedno i drugie jest przestępstwem, tylko nie wiem w którym wydaniu bardziej niebezpieczna bo pijany za kierownicą stanowi śmiertelne zagrożenie jednym słowem może kogoś zabić.
 U pisowców picie i jeżdzenie to norma, oni są ponad prawem a i długopis może ułaskawic jakby co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Hetman ale im dopiekłeś, wyją na forum kolejną godzine.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin Rey: To PSL jest dziś najbardziej prorosyjską partią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazik Staszewski: PSL najbardziej szkodliwą partią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej nową ordynacją wyborczą denerwuje się PSL. Ciekawe czemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie trafił elektorat SAMOOBRONY Leppera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL niech się lepiej przestawianiem czasu zajmie. Zegarki oczywiście neiech wezmą od POwców .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czasie rządów PO-PSL Polska należała do 20 najbardziej wyzyskiwanych krajów na świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga prezes podał trollom dopalacze, jest coraz zabawniej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
W czasie rządów PO-PSL Polska należała do 20 najbardziej wyzyskiwanych krajów na świecie
 Już mamy pierwsza 10 :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL może opowie Polakom jak to było z pchaniem ustawy o uboju rytualnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...